Sedmdesát tisíc, to již zavazuje! Více než pět let práce, od hledání stop k vrahům až po pátrání po majiteli koťátka
Foto

Sedmnáctiletý mladík byl nalezen

Aktualizace článku: "Prosíme vrať se, maminka pořád pláče"

pátek 7. června 14:52 , aktualizace 14:52

Partner článku – Delta Plzeň

     Ve středu jsme zveřejnili prosbu zoufalé rodiny o pomoc při pátrání po sedmnáctiletém chlapci, který odešel z domova a nedal o sobě zprávu. Tento článek sdílelo několik set našich čtenářů a jeho dosah se tak vyšplhal na několik desítek tisíc lidí.
     Dnes nás kontaktovala rodina chlapce s dobrou zprávou a vzkazem pro všechny, kteří se snažili pomoci:
     "Chceme moc poděkovat všem čtenářům, kteří článek sdíleli, Krimi-Plzeň za zveřejnění a Policii ČR za pomoc. Dimitrie byl zřejmě na základě sdílení tohoto článku včera objeven v Praze a je v pořádku.
     Opravdu velmi si pomoci vážíme a děkujeme."

Původní článek:

     Zoufalá rodina nás požádala o zveřejnění pátrání po sedmnáctiletém chlapci, který odešel z domova a dosud o sobě nepodal zprávu.

Dimitrie S.

Rodina pohřešovaného nám napsala:
     Dimitrie je přibližně 165 cm vysoký, hubený a má hnědočerné rovné vlasy s  ofinou rozčesanou na pravé straně a hnědé oči. Na pravé noze pod kolenem má jizvu po operaci. Na sobě pravděpodobně měl šedé kraťasy, černé tričko a buď zelené nebo černé tenisky značky Adidas. 
     Prosíme o jakoukoliv informaci, kde by se bratr mohl pohybovat na telefony +420........., +420......... nebo na linku 158.

Chlapci pak rodina vzkazuje: 
     “Prosíme vrať se, celé rodině chybíš a nemocná maminka pořád jen brečí a čeká na tebe. Moc tě prosíme, ozvi se” Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.