Foto

Prostitutka platila falešnými penězi, údajně je dostala za sex

A jiné perverzitky z okolí plzeňských čerpacích stanic

9. listopadu 2016 16:42 , aktualizace čtvrtek 10. listopadu 11:09

Cizinci Městská policie Podvodníci Prostituce

     S falešnou tisícikorunou vyrazila včera na čerpací stanici PAP OIL ve Vejprnicích místní obsluze známá prostitutka. Žena, provozující nejstarší řemeslo, si vybrala zapalovač za 10 korun a obsluze zaplatila falešnou tisícikorunou.
     Obsluha však falešné peníze rozpoznala, bankovku i ženu zajistila a na místo přivolala policii. Ne moc chytrá prodejná žena se také prozradila, že musela vědět, že jsou peníze falešné, neboť o malou chvíli později a ještě před příjezdem policie, vytáhla z kapsy jiný zapalovač a v klidu si zapálila. Čímž dokázala, že o falzifikátu věděla a že transakce byla jen způsobem, jak vyměnit falešnou bankovku za pravé peníze.
     Policie si ženu i bankovku převzala a případem se dále zabývá.

Foto: Ilustrační

     Tento případ nám připomněl jiné obdobné případy právě z okolí čerpacích stanic na "štrekách" v Plzni a okolí, o kterých jsme v minulosti informovali.

Chlapeček nebo holčička

     V srpnu roku 2014 jsme informovali o něžné, 15leté šlapičce původem ze Slovenska, která ale měla jeden malý hendikep. Teprve při bližším zkoumání totiž  zákazník zjistil, že nejde o šlapičku, ale vlastně o šlapáčka. Na celou věc se tenkrát přišlo tak, že strážníci kontrolovali mladou ženu kvůli nabízení sexuálních služeb, ta jim však předložila cestovní pas, ve kterém bylo uvedeno mužské jméno. K jejich překvapení jim 15letý mladík původem ze Slovenska uvedl, že je muž, ale vnitřně se cítí být ženou.

"To jsem ten anál dělal jako zadarmo!?"

     Jiný prostitut, také převlečený za ženu a také Slovák, ve věku 24 let, přišel na čerpací stanici ONO na Domažlické třídě, nabral si zboží a zcela vážně chtěl platit bankovkou v hodnotě 100 Euro.
     Když obsluha bankovku převzala, propukla v hurónský smích. Jednalo se totiž o 100 Orro, tedy hrací peníze označené viditelným nápisem SUVENIR. Reakce prostituta pak byla nezapomenutelná: "To jsem ten anál dělal jako zadarmo!?" obořil se na obsluhu mladík.

     Policisté pak zjistili, že tuto bankovku mladý Slovák obdržel od dvou cizinců skutečně za anální sexuální styk.

Prostitutka na strážníky málem vytáhla penis

     Pořádný šok zažili strážníci, kteří v roce 2014 kontrolovali prostitutku na Domažlické ulici. Strážníci šli řešit přestupek prostituce v místě, kde je nabízení erotických služeb zakázané. Když na to lehkou děvu upozornili, odvětila, že je ve městě nová a neví o tom.
     Strážníci vyžádali osobní doklady, žena vydala doklady s mužským jménem a přiznala, že je muž, což také chtěl dokázat vykasáním sukně a předložením penisu ke kontrole. Šokovaní strážníci předložení tohoto důkazu rychle zabránili a pak se zeptali, zda zákazníkům chlapec říká, že není žena. Odpověď pak také byla šokující: "Neříkám a jdu na to, když to zjistí tak někdy dostanu přes držku, ale někdy jim to nevadí a užijeme si to."