Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

První letošní ledovku nezvládly dvě řidičky

Ke dvěma nehodám došlo jen pár desítek metrů od sebe v rozmezí dvaceti minut

14. listopadu 2022 09:08 , aktualizace 09:23

Doprava Nehody Záchranáři

     Dnes kolem sedmé hodiny ráno došlo na silnici mezi Strašicemi a Dobřívem hned ke dvěma dopravním nehodám, kdy jen několik desítek metrů od sebe dva vozy na namrzlé vozovce vyjely ze silnice a jeden z nich značky Peugeot se převrátil na střechu.

     K oběma nehodám vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místa nehod a provedli protipožární opatření, dvě ženy si do péče převzali záchranáři.
     "Z vozidla, které sklouzlo po smyku do příkopu žena řidička neutrpěla žádné zranění a byla ponechána na místě. Z vozidla, které je na střeše, byla ošetřena žena narozená v roce 1974 s lehčím zraněním. Původně měla být transportována do Rokycanske nemocnice, ale nepřála si další vyšetření a byla také ponechána na místě," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Podle tiskového mluvčího policie bylo v obou případech příčinou nehod nepřizpůsobení rychlosti na namrzlé vozovce, u obou řidiček bylo vyloučeno požití alkoholu dechovými zkouškami a policisté se oběma případy dále zabývají.


     


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.