Teprve šestnáctiletý chlapec se pokusil vraždit

Na Nový rok zasadil muži do hrudníku několik bodných ran

středa 2. ledna 18:38 , aktualizace 19:51

Napadení Vražda

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     První den letošního roku začal pro kriminalisty v Sokolově tím nejzávažnějším trestným činem, tedy vraždou, naštěstí "jen" ve stádiu pokusu. K útoku došlo nad ránem v ulici Boženy Němcové a teprve šestnáctiletý chlapec zde společně se svým také mladistvým kamarádem napadli třiatřicetiletého muže. Útok byl velice brutální a mladý útočník zasadil muži dokonce několik bodných ran, které směřovaly do hrudníku.
     Velmi vážně zraněnému muži se pak naštěstí podařilo dostat do místní restaurace, kde mu poskytli první pomoc a přivolali záchranáře. Stav pobodaného muže vyžádal přílet vrtulníku LZS a transport na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň.
     Oba mladíci byli krátce po útoku zadrženi, ale vzhledem k tomu, že jde o mladistvé osoby, policie nemůže uvést podrobnosti jako například motiv útoku. Dle našich informací se mělo jednat o odvetu za údajně poškozené osobní auto, tuto informaci však policie zatím nepotvrdila.
     "Vrchní komisař dnes v pozdních odpoledních hodinách zahájil trestní stíhání mladistvého pro zločin vraždy ve stádiu pokusu. S ohledem na věk pachatele nemůžeme k případu sdělit jakékoli bližší informace," uvedla mluvčí policie s tím, že během dne mimo jiných úkonů proběhla také domovní prohlídka u podezřelých, a že pachateli jako mladistvému hrozí trest odnětí svobody pouze do maximální výše pěti let. 

     Jen před necelým měsícem v Plzni velice brutálně vraždil teprve devatenáctiletý mladík a jeho obětí byl sedmnáctiletý chlapec, kterému jeho vrah částečně odsekl hlavu mačetou.

David K.: Z hrdiny vrahem

David K.: Z hrdiny vrahem

10. 12. 2018, 15:02, aktualizace 10. 12. 2018, 15:52

Kdysi hrdina, dnes obviněný z vraždy teprve sedmnáctiletého Kevina J.

Foto: Ilustrační


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.