Foto

Řidiče dnes evidentně překvapila ta bílá věc na silnicích

Celý kraj se potýká se sněhem a tak je od rána hlášeno již více než deset dopravních nehod

čtvrtek 14. ledna 08:24 , aktualizace 09:17

Doprava Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     V posledních dnech dochází v kraji k většímu množství dopravních nehod. Dnes se navíc přidal i čerstvý sníh, takže následky je možné pozorovat již od časného rána. Dnes již došlo k více než deseti dopravním nehodám, naštěstí ale žádná není vážná. 
     Pro představu uvádíme dvě nejzajímavější.

     Před sedmou hodinou ráno došlo u Pernarce k havárii firemního autobusu Irisbus Crosway. "Řidič jel od Čerňovic na Pernarec, když se asi kilometr před Pernarcem vyhýbal protijedoucímu vozu a zapadl do pravého silničního příkopu," popsala tisková mluvčí policie.
      V autobuse cestovalo včetně řidiče narozeného v roce 1960 jedenáct osob a havárie se naštěstí obešla bez zranění. Pro cestující byla zajištěna náhradní doprava, autobus museli hasiči vyprostit pomocí vyprošťovacího speciálu ze stanice Košutka.

     K další dnešní ranní nehodě došlo v centru Plzně v půl osmé ráno na velice frekventované magistrále U Prazdroje. Řidič Škodovky, který cestoval ve voze sám, nezvládl jízdu na sněhu, dostal smyk, narazil do obrubníku a vozidlo se mu zcela otočilo do protisměru.


 


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost