Foto

Razie na ubytovnách v Plzni stále pokračují

Včera proběhla další a odhalila cizince s padělanými doklady

8. března 2017 14:31 , aktualizace pátek 10. března 17:36

Cizinci Ubytovny

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Jak jsme již několikrát informovali, vedení města i policii už opravdu došla trpělivost s kriminalitou cizinců na Plzeňsku a zahájili sérii bezpečnostních opatření jak na ulicích, tak i v ubytovnách
     Včera proběhla další razie hned na čtyřech ubytovnách a odhalila cizince s padělanými doklady, což  je samozřejmě obrovské bezpečnostní riziko.
     „Jednalo se o pobytovou kontrolu, která včerejšího dne probíhala jak ze strany odboru cizinecké policie krajského ředitelství v součinnosti s městským ředitelstvím policie Plzeň.
     Kontrola byla zaměřena na dodržování pobytového statusu cizinců na území České republiky. Kontroly probíhaly na čtyřech ubytovnách. Při kontrolách předložilo celkem 7 cizích státních příslušníků padělaný doklad totožnosti,“
uvedla mluvčí policie.
Fotografie pochází z kontroly ubytovny v Přemyslově ulici.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.