Foto

Razie se prohnala Borskými poli

Policie ČR a Národní policie Bulharsko kontrolovala cizince v MHD i na ubytovnách

pátek 24. května 15:19 , aktualizace 15:27

Cizinci Městská policie

Partner článku – Avalon Wellness

     Včera jsme informovali o pondělním nasazení zahraničních policistů v průmyslových oblastech na Stříbrsku a jak jsme slíbili, přinášíme dnes informace o jejich včerejším nasazení v Plzni.
     Celá akce byla zahájena v jednu hodinu odpoledne na zastávce MHD Karlov, kde policisté ze zahraničí ve spolupráci s PČR a strážníky asistovali revizorům při kontrole trolejbusů a autobusů. Na místě bylo vidět, že přítomnost policistů ze zemí původu kontrolovaných dělníků výrazně usnadňovala komunikaci s nimi.
     Celá hodinu a půl trvající akce, při které bylo podle revizorů uloženo celkem 57 pokut a z toho 20 právě cizincům, tak proběhla v klidu a bez konfliktů.
     Policisté se potom i se zahraničními kolegy, konkrétně Národní policií Bulharsko, přesunuli na Borská pole, kde proběhly kontroly několika ubytoven.
     "Cizinci jsou mile překvapeni svými krajany a komunikace mezi policisty a kontrolovanými cizinci je plynulejší. Společné hlídky policistů působí preventivně a pomáhají zvýšit bezpečnost na místech, kde je to v souvislosti s vysokou koncentrací cizinců potřeba," uvedla tisková mluvčí policie.

     O projektu společných hlídek jsme informovali v článku:

V Plzni jsou policisté z Bulharska, Rumunska, Polska a Slovenska

V Plzni jsou policisté z Bulharska, Rumunska, Polska a Slovenska

10. 05. 2019, 17:24, aktualizace 26. 05. 2019, 12:52

Cizinci v Tesco Bory byli velice překvapeni a pár si jich odvedla i kriminálka

Foto: KP a PČR

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.