Recidivista fajnšmekr kradl whisky a vepřové

Mladíkovi hrozí až tříletý trest za krádež

7. listopadu 2018 09:45 , aktualizace 12:25

Alkohol Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     V úterý 6. listopadu se zřejmě rozhodl udělat si večírek ve velkém stylu mladý muž, a vyrazil proto na nákup, za který ale nehodlal platit. 
     V obchodním domě v Domažlicích odcizil čtyři lahve whisky značky Jack Daniels, vepřové kotlety a vepřovou krkovici. Tyto věci ukryl do batohu a prošel s nimi pokladnou bez zaplacení.
     Za pokladnami byl však zastaven pracovníkem ostrahy. Zloděj nato u něj nechal nákupní vozík i s batohem, který v něm byl, a z prodejny utekl, ale byl zajištěn policisty.
     "Škoda byla vyčíslena na 2 672 korun. Policisté dostupných evidencí zjistili, že to není první prohřešek čtyřiadvacetiletého muže. V září 2014 byl Okresním soudem v Domažlicích potrestán mimo jiné za trestný čin krádeže, kdy původní trest obecně prospěšné práce ve výměře 300 hodin mu v lednu 2016 byl přeměněn na trest odnětí svobody nepodmíněně ve výměře 235 dní. 
     Nyní mu za krádež hrozí až tříletý trest odnětí svobody," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační z tohoto případu:

Čtyři mladíci v centru Plzně uštvali, zbili a zkopali chlapce

Čtyři mladíci v centru Plzně uštvali, zbili a zkopali chlapce

02. 04. 2018, 14:01, aktualizace 02. 04. 2018, 15:24

Všichni útočníci byli bleskurychle dopadeni v baru Alibi ve Františkánské ulici



Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.