Recidivistka se do krádeží doslova obula

Zlodějce za porušení podmínky hrozí až tříletý trest

středa 7. dubna 13:12

Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň

     V pátek 2. dubna přijali policisté oznámení o krádeži bot z chodby bytového domu v Domažlicích, kdy oznamovateli zmizely sportovní boty Nike v hodnotě jeden tisíc korun.
      I když by se mohlo zdát, že jde o banální případ, policisté ho samozřejmě řešit musí, a tak provedli ohledání místa, šetření v okolí a po pachateli začali pátrat. Pečlivým prověřováním se jim podařilo odhalit a vypátrat zlodějku, která v krádežích není žádným nováčkem. "Policisté zajistili podezřelou dvaatřicetiletou ženu a zjistili, že kradla, ačkoliv byla Okresním soudem v Domažlicích v říjnu 2020 odsouzena mimo jiné za trestný čin krádež k podmíněnému trestu odnětí svobody v délce trvání osmi měsíců se zkušební dobou v trvání 18 měsíců a k peněžitému trestu 15 tisíc korun," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že včera ženě policisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu krádež. Za to, že kradla v podmínce, jí hrozí vyšší trest a může být odsouzena k trestu odnětí svobody až na tři roky.

Foto ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.