Zfetovaný seřezal na Americké teleskopákem muže

Napadli právě vás? Viděl jste útok? Víte kdo byl tím napadeným? Přihlaste se!

úterý 16. července 11:17 , aktualizace 11:34

Partner článku – Alfa Tactical

     V sobotu jsme jako první informovali, že v noci v pátku na sobotu, respektive již v sobotu časně ráno, krátce před třetí hodinou, došlo na Americké třídě v Plzni k další rvačce.
     Přímo před Rájem Kuřáků 34letý pachatel na zastávce MHD zaútočil pomocí teleskopického obušku na dosud neznámého muže. Útok byl značně razantní, mělo jít o několik pokusů o úder na horní část těla či hlavu poškozeného, který se měl úderům vyhýbat a ve strachu se skrývat za zastávkou. Útok zahlédla náhodně projíždějící hlídka policie a okamžitě zakročila.
     "Policisté útočníka omezili na osobní svobodě, zjistili, že je jednak pod vlivem alkoholu, kdy nadýchal 1,6 promile, ale pozitivní byl i jeho test na přítomnost drog, který detekoval metamfetamin a amfetamin," uvedla mluvčí policistů.
     Bohužel během prvotního zákroku policie proti útočníkovi vyděšená oběť napadení z místa utekla, takže policisté neznají jeho totožnost a ani nevědí, zda nedošlo k jeho zranění.
     Policisté útočníka umístili do policejní cely a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví ve stádiu pokusu v souběhu s trestným činem výtržnictví. K tomu aby mohli případ dotáhnout do zdárného konce, potřebují ale svědky i samotného napadeného.

     Víte kdo byl tím napadeným mužem? Viděli jste incident? Máte jakékoli další informace? Prosím ozvěte se na linku 158!

Foto: Ilustrační (stejné místo, jiná bitka)

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.