Foto Video

Řidič červené Fabie způsobil nehodu a zbaběle ujel

Policie i majitel nabouraného vozu pátrají po řidiči a prosí o Vaši pomoc

5. listopadu 2018 15:27 , aktualizace 15:36

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     V pátek 2. listopadu těsně po půl dvanácté dopoledne došlo na křižovatce ulic Slovanská, Malostranská a náměstí Milady Horákové ke střetu dvou vozů, přičemž od této nehody pravděpodobný viník ujel.
     "Dotyčný v červené Škodě Fabia sedan vyjížděl od konečné tramvaje 1 směrem na Doudlevce. Pán si zřejmě spletl křižovatku s ruskou ruletou a vjel do ní bez koukání z vedlejší s tím, že do mě v plné rychlosti z boku naboural, až jsem udělal hodiny. Zničil mi celou pravou zadní půlku auta. Pán nezastavil ani před v protisměru jedoucím kamionem a pak prachsprostě ujel. Byl vyšší, cca 180 cm a měl prošedivělé vlasy." popsal nám řidič nabouraného vozu.

     Na záznamu je vidět až poslední část nehody, tedy odražený nabouraný vůz a v levé části pak červená Škoda ujíždějící Malostranskou ulicí.

     Tisková mluvčí policie nám případ potvrdila s tím, že v současné chvíli se po řidiči i vozidle pátrá.
     "Chtěl bych poděkovat pánovi s černou Audi Q7, který dotyčného pronásledoval a poskytl svědectví a majiteli obchodu Slaměnka, který poskytl videozáznam o nehodě. Těmto pánům patří srdečný dík a je vidět,že jsou ještě mezi námi lidé,kteří dokážou pomoci!
     Hledají se svědci, případně majitel auta, kterého musí asi hryzat svědomí, jelikož ujel a neposkytl ani první pomoc. Nechci vůbec pomyslet na to, kdybych vezl děti,"
doplnil řidič nabouraného vozu.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.