Foto

Řidič dodávky narazil zezadu do nákladního auta

Střet tří vozů blokuje dopravu na Domažlické

čtvrtek 6. února 11:11 , aktualizace 11:16

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K dopravní nehodě tří vozidel došlo dnes před desátou hodinou dopoledne na Domažlické ulici v Plzni.
     Podle informací z místa zde řidič osobního vozu Dacia Logan jedoucí směrem do centra zastavil, aby mohl odbočit vlevo. Za ním jedoucí řidič nákladního vozu sice stihl zastavit, ale řidič dodávky přepravní firmy UPS již ne a do nákladního vozu zezadu narazil. Náraz odhodil nákladní vůz na Dacii a dodávka se doslova vmáčkla pod zadní nárazník nákladního vozu.
     Ačkoli ve zdeformované kabině dodávky řidiči příliš místa nezbylo, podařilo se řidiči se z vozu dostat ještě před příjezdem záchranných složek. Poté si ho do péče převzali záchranáři, kteří ho po ošetření na místě transportovali do nemocnice.
     Hasiči zajistili místo události a likvidují pomocí sorbentu naftu unikající z dodávky.
     Policisté vyloučili požití alkoholu u všech tří řidičů dechovými zkouškami. Nehoda blokuje provoz na Domažlické třídě, dopravu zde řídí policisté.


 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!