Foto

Řidič nedal přednost motocyklu

Při nehodě byl zraněn sedmnáctiletý motorkář i jeho stejně stará spolujezdkyně

úterý 28. června 14:54 , aktualizace 14:55

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      V neděli před půl druhou odpoledne došlo v Chodově na křižovatce ulic Hlavní, Husova a Jiráskova k dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz Škoda s motocyklem Honda.

      Z místa byli hlášeni dva zranění, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, záchranáři si do péče převzali mladou dívku a chlapce, které po ošetření transportovali do nemocnice.

      Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou. "Z dosavadního šetření vyplývá, že dvaapadesátiletý řidič vozu Škoda Octavia nerespektoval dopravní značení a nedal přednost sedmnáctiletému řidiči, který jel na motocyklu se stejně starou spolujezdkyní," uvedl nám k nehodě tiskový mluvčí policie s tím, že policisté se nehodou dále zabývají. 

Foto HZS

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!