Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič nezvládl průjezd zatáčkou

Při nehodě utrpěl zranění mladý muž i dítě

Autor: Karel Aleš pondělí 25. března 12:52 , aktualizace 15:26

Nehody


     V sobotu krátce po sedmnácté hodině došlo na pozemní komunikaci číslo I/13 u Stráže nad Ohří k dopravní nehodě tří osobních vozidel. Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno zranění dvou osob, k nehodě vyjížděly všechny záchranné složky.

     Při dopravní nehodě utrpěl zranění pětadvacetiletý řidič z osobního vozidla značky Škoda i jeho dětský spolujezdec. "My jsme na místě ošetřili dvě osoby, jednu dospělou a druhou nezletilou, a s lehkými až středně těžkými zraněními jsme je transportovali na Emergency nemocnice k Karlových Varech," uvedl nám mluvčí záchranářů.

     "K nehodě mělo dojít tak, že pětadvacetiletý řidič osobního automobilu značky Škoda jedoucí ve směru do Stráže nad Ohří zřejmě nepřizpůsobil rychlost a při průjezdu levotočivou zatáčkou dostal smyk. Následně přejel do protisměru, kde narazil do protijedoucího osobního vozidla značky Subaru, které řídil devětačtyřicetiletý muž.
     Subaru dostalo po nárazu smyk a převrátilo na střechu. Poté ještě došlo k nárazu vozidla Škoda do dalšího protijedoucího vozidla značky Hyundai,"
popsal nám nehodu mluvčí policie a doplnil, že policisté u všech tří řidičů provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla u všech s negativním výsledkem. 

     Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na přibližně 1,3 milionu korun. 

Remont-car

Moderní multiznačkový autoservis s důrazem na kvalitu služeb a moderním pracovním prostředím Diagnostika Servis | Odtah | Likvidace pojistných událostí | Další služby