Řidič při předjíždění srazil chlapce

Nezletilý hoch skončil zraněný v příkopu a řidič ujel

čtvrtek 18. října 11:08

Nehody

Partner článku – Delta Plzeň

     V sobotu 13. října v osmnáct hodin došlo mezi obcemi Horažďovice a Horažďovice Předměstí k dopravní nehodě, když na přímém úseku silnice  předjížděl neznámý řidič s nezjištěným vozidlem další neurčené vozidlo, se kterým jel řidič ve směru od obce Horažďovice Předměstí na Horažďovice.
     Při předjíždění, měl levým vnějším zpětným zrcátkem narazit do chodce, kterým byl nezletilý chlapec. Po nárazu chlapec spadl do silničního příkopu a utrpěl zranění.
     V době střetu šel chodec po nesprávné straně komunikace směrem od Horažďovic. Podle vyjádření poškozeného řidiči vozidel nezastavili a pokračovali v jízdě. Místo střetu se nachází mimo zástavbu.

     Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech prošetřují uvedenou dopravní nehodu a z důvodu řádného objasnění průběhu nehody žádají případné svědky dopravní nehody o poskytnutí informací.
     Žádají i další řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli po uvedené komunikaci v obou směrech a používali kameru ve vozidle, aby policistům poskytli záznam.

     Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefonní číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu:  kt.di.podatelna@pcr.cz

Foto ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.