Foto

Řidič srazil cyklistu a ujel

Policisté hledají svědky dopravní nehody

pátek 18. ledna 16:39 , aktualizace 19:16

Cyklista Nehody Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Rokycanští dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala včera kolem desáté hodiny večer na silnici u areálu firmy Biggest.   
     "Od obce Holoubkov směrem na Mýto jel na jízdním kole značky Olpran 60letý cyklista. Z dosavadního šetření vyplývá, že na rovném úseku před vjezdem do areálu uvedené firmy došlo na pravé krajnici vozovky ke střetu s blíže nezjištěnou částí dosud neznámého vozidla. Jeho řidič na místě nezastavil a pokračoval dál, aniž by poskytl první pomoc zraněnému cyklistovi," popsala tisková mluvčí policie.
     Pomoc cyklistovi poskytl až náhodný svědek, který ho, ležícího na kraji silnice, nalezl.
     Z místa byl cyklista transportován záchrannou službou na urgentní příjem Fakultní nemocnice. Před tím s ním policisté provedli dechovou zkoušku, která byla negativní. Za jízdy měl cyklista na hlavě řádně připevněnou helmu.

     Rokycanští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedené nehodě, jež by napomohly jejímu řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 335 259. Informace mohou sdělit také na linku tísňového volání 158.

Foto: PČR


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!