Foto

Řidič s osobním vozem srazil matku s dcerou na přechodu

Obě ženy při střetu utrpěly vážná poranění a jsou transportovány na Urgentní příjem

neděle 26. ledna 18:49 , aktualizace 19:42

Cizinci Nehody Záchranáři

Partner článku – Eldar Taxi

     Dnes před šestou hodinou večer došlo na Jateční ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které řidič, podle našich informací Ukrajinec, jedoucí ve vozu Volkswagen, na přechodu pro chodce u takzvaného "pavlačáku" srazil dvě ženy, matku s dcerou, jdoucí z nákupu z nedalekého obchodního centra. Jedna z žen byla po nehodě v bezvědomí, druhá měla zlomenou nohu a byla v šoku.
      K nehodě vyjely všechny záchranné složky, včetně hasičů. Na místě byla první hlídka z pořádkové jednotky Policie ČR, která zraněným ženám, také cizinkám, okamžitě začala poskytovat první pomoc až do příjezdu záchranářů.
     "Dvě sražené chodkyně transportuje se středně těžkými poraněními na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
      "Při nehodě utrpěly zranění ženy narozené v roce 1979 a 2002. U řidiče narozeného v 1992 byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Přesnou příčinou a okolnostmi střetu se dále zabýváme," doplnila tisková mluvčí policie.
     Jateční ulice je zcela uzavřena.


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.