Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Řidič srazil ženu na přechodu a ujel

Policie pátrá po pachateli a hledá svědky dopravní nehody, ke které došlo v Chebu

30. listopadu 2023 11:39 , aktualizace 11:41

Nehody Pátrání Policie

Partner článku – Express servis


     Dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 13. listopadu krátce před jednou hodinou odpoledne na křižovatce ulic Valdštejnova a Evropská v Chebu.

     "Dosud nezjištěné vozidlo modré barvy mělo narazit do chodkyně, která přecházela po vyznačeném přechodu pro chodce směrem k ulici Jiráskova. Dosud nezjištěný řidič z místa dopravní nehody ujel, aniž by splnil zákonem dané povinnosti řidiče. Při dopravní nehodě žena utrpěla zranění, se kterými vyhledala lékařské ošetření," popsal tiskový mluvčí policie s tím, že policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku. 

     V rámci řádného objasnění nehody a vypátrání pachatele policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli nebo nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali policistům na telefonní linku 974 372 256 nebo případně na linku 158.
     Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování a zjištění totožnosti řidiče modrého osobního automobilu, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Foto místa nehody PČRExpress servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.