Foto

Řidič usnul na dálnici

Při nehodě byl zraněn řidič i jeho spolujezdkyně, muž po nehodě nadýchal

10. června 2022 15:23

Alkohol Dálnice Nehody

     Včera krátce po jedenácté hodině v noci došlo na dálnici D6 poblíž Dolního Rychnova k dopravní nehodě, při které osobní vůz BMW narazil do betonových svodidel.
     "Čtyřiatřicetiletý řidič osobního automobilu značky BMW, jedoucí ve směru ze Sokolova na Cheb, zřejmě usnul a s vozidlem najel na středový dělící pás. Následně levou zadní a levou přední částí automobilu narazil do betonového svodidla, od kterého se odrazil zpět do silnice," popsal tiskový mluvčí policie.
      Při této dopravní nehodě naštěstí došlo pouze k lehkému zranění čtyřiatřicetiletého řidiče a jeho dvacetileté spolujezdkyně. Oba byli převezeni Zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice k ošetření.
      "Řidič se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 0,47 promile. Z tohoto důvodu mu byl zadržen řidičský průkaz. Policisté navíc zjistili, že osobní automobil značky BMW nemá platnou technickou prohlídku," doplnil mluvčí policie s tím, že přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Foto PČR

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.