Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Pátrání

Řidič způsobil zranění pacientky v sanitce a ujel

Policisté hledají svědky dopravní nehody v Počernech

Autor: Petr Novák čtvrtek 7. března 13:15 , aktualizace 13:37

Nehody Pátrání

     Dopravní policisté žádají o pomoc při pátrání po svědcích dopravní nehody, která se stala v pondělí 19. února krátce před půl jednou odpoledne v obci Počerny na Karlovarsku na křižovatce pozemní komunikace číslo II/222 a ulice Chodovská.

     "K dopravní nehodě mělo dojít tak, že dosud nezjištěné vozidlo jedoucí po vedlejší pozemní komunikaci při vjíždění na hlavní pozemní komunikaci nedalo přednost projíždějícímu sanitnímu vozu. Na tuto situaci řidič sanitního vozu zareagoval prudkým bržděním, přičemž došlo k pádu převážené pacientky, a to i přes to, že byla připoutána bezpečnostním pásem. Při tomto došlo ke zranění převážené ženy. Ke střetu vozidel nedošlo a dosud nezjištěný řidič z místa odjel, aniž by splnil zákonem dané povinnosti řidiče," uvedl mluvčí policie a doplnil: "Provedeným šetřením bylo zjištěno, že by se mohlo jednat o osobní automobil značky Škoda Fabia šedé barvy alternativního automobilového přepravce, které mělo v době dopravní nehody převážet zákaznici směrem do Chodova."

     Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem projížděli či procházeli, nebo nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, nebo zákaznici, která měla ve vozidle cestovat, aby volali policistům na telefonní linku 974366408, nebo případně na linku 158.
     Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Foto ilustrační

BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.