Foto

Další vážná nehoda, řidič zůstal zaklíněný

Vážně zraněného řidiče museli hasiči z vraku vyprostit

středa 13. listopadu 19:05 , aktualizace 19:49

Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes odpoledne před šestou hodinou došlo k dnes již třetí vážné dopravní nehodě. Tentokrát mezi Dolní Lukavicí a Lišicemi, narazilo osobní auto do stromu.
     Na místo vyrazily všechny záchranné složky. Mluvčí hasičů nám uvedl, že vážně zraněný řidič byl ve vraku vozu zaklíněn, takže ho hasiči museli vyprostit za použití hydraulické vyprošťovací techniky a předat záchranářům.
     "Řidič narozený v roce 1960 jel s vozidlem značky Opel Vectra ve směru od obce Dolní Lukavice na obec Lišice, kdy při projíždění pravotočivou zatáčkou zřejmě nepřizpůsobil jízdu povětrnostním podmínkám, s vozidlem vjel do příkopu a narazil do stromu. Dechová zkouška byla negativní," uvedla mluvčí policie.

Útok býka

     Dnes odpoledne mají záchranáři opravdu napilno. Odpoledne také vyjížděli k pracovnímu úrazu do obce Rybník na Domažlicku, kde měl býk kopnout asi třicetiletého muže. Ten byl se středně těžkými zraněními transportován na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín.

Dnes také došlo k:

Velmi vážná dopravní nehoda

Velmi vážná dopravní nehoda

13. 11. 2019, 11:33, aktualizace 13. 11. 2019, 12:07

"Vytahoval jsem z vraku dívku celou nasáklou benzinem..."

Střet osobního vozu s nákladním

Střet osobního vozu s nákladním

13. 11. 2019, 15:38, aktualizace 13. 11. 2019, 16:07

Devatenáctiletou dívku z místa letecky transportovali do nemocnice


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.