Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Řidiče resuscitovali čtyřicet minut, bohužel marně

Velice vážná a bohužel i tragická nehoda v centru Plzně

1. ledna 2022 04:20 , aktualizace 09:40

Nehody

     V noci na dnešek těsně po druhé hodině ráno došlo v ulici U Prazdroje v Plzni k velmi vážné dopravní nehodě, během které osobní vůz Audi narazil do sloupu. 

     Podle svědků jel řidič od parkovacího domu Rychtářka velmi vysokou rychlostí směrem na Rokycanskou třídu, v zatáčce na křižovatce ulic Sirková, U Prazdroje, Pražská a Tyršova nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo vozovku, kde čelně narazil do sloupu veřejného osvětlení.


     Tito svědci nehody, kteří přijížděli v dodávce z opačného směru, okamžitě zastavili, nehodu oznámili a vyrazili k havarovanému vozu na pomoc. Zde vyprostili zaklíněného řidiče, který nedýchal a okamžitě zahájili jeho resuscitaci. Mezitím již k místu samozřejmě mířily všechny záchranné složky.

    Oživování velice vážně zraněného muže si převzali záchranáři a v resuscitaci pokračovali dalších čtyřicet minut. Bohužel se ale nepodařilo obnovit jeho životní funkce a muž musel být prohlášen za mrtvého.
     Hasiči mezitím zajistili místo události a provedli protipožární opatření.

     Veškeré okolnosti a příčinu nehody dále šetří policisté. "Řidič narozený v roce 1983 a jedoucí s vozidlem značky Audi A6 jel po vozovce ulice Tyršova směrem od ulice Truhlářská na Prahu. Na křižovatce odbočil do ulice U Prazdroje, kde vyjel mimo komunikaci a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Bohužel i přes veškerou snahu musel lékař konstatovat smrt řidiče. Ve věci byl nařízen odběr krve a soudní pitva," uvedla k nehodě mluvčí policie.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!