Foto

Řidička, která včera těžce zranila dítě, měla pozitivní test na drogy

Teprve tříletou holčičku ve velice vážném stavu z místa transportovali letecky

12. února 2021 09:04 , aktualizace 09:43

Drogy Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Včera večer jsme informovali o sérii dopravních nehod, z nichž byla bezesporu nejvážnější ta u Janovic nad Úhlavou. K nehodě došlo před osmou hodinou večer. Šestadvacetiletá řidička jela s vozidlem značky Renault Clio po silnici č. 191 ve směru od Janovic nad Úhlavou na Klatovy a společně s ní ve vozidle cestovala tříletá dcera, sedmiletý syn a jednatřicetiletý muž.

     "Řidička se na volném a přímém úseku komunikace ohlédla dozadu na děti, přestala se věnovat řízení a s vozidlem vyjela vlevo mimo komunikaci, kde čelně narazila do listnatého stromu. Po nárazu bylo vozidlo odraženo a převráceno na střechu," popsala nehodu mluvčí policie.
     Při dopravní nehodě bohužel došlo k velmi vážnému zranění tříleté dcery, která byla letecky transportována na Emergency Fakultní nemocnice v Plzni. Další tři cestující byli se zraněními transportováni pozemní cestou do Klatovské nemocnice.
     "Dechovou zkouškou bylo u řidičky vyloučeno požití alkoholu, orientační test na přítomnost drog však reagoval pozitivně na pervitin a kokain, takže byl nemocnici proto nařízen i odběr krve a moči. Řidičský průkaz policisté řidičce nemohli zadržet, protože jej neměla u sebe a nepředložila jej. Dopravní nehodu dále šetří dopravní policisté," doplnila ještě mluvčí policie. Podle našich informací se žena k pozitivnímu testu na drogy nijak nevyjádřila s tím, že je prý v šoku.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.