Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidička smetla sloup veřejného osvětlení

Za nehodu podle řidičky mohlo neznámé protijedoucí vozidlo, které z místa ujelo

2. září 2023 12:21 , aktualizace 12:53

Nehody


     V noci na dnešek před půl druhou došlo v Plzni na křižovatce ulic Heyrovskeho x Mandlova k dopravní nehodě, konkrétně ke střetu vozu Golf se sloupem lampy veřejného osvětlení. Podle řidičky za nehodu mohlo neznámé protijedoucí auto, které jí údajně mělo vjet do cesty a poté z místa nehody ujet.

     "Řidička narozená v roce 2001 jela s vozidlem značky VW Golf Heyrovského ulicí ve směru jízdy od Mandlovy do Šimerovy ulice. V prostoru pravotočivé zatáčky údajně jel v opačném směru jízdy neznámý řidič s dosud neznámým vozidlem, který se nedržel při pravém okraji vozovky a měl vjet do protisměru, kde měl ohrozit řidičku Golfu. Ta, aby zabránila střetu, strhla řízení vpravo na travnatý pás, kde se střetla se sloupem veřejného osvětlení. Řidič neznámého vozidla měl z místa ujet," uvedla nám mluvčí policie s tím, že nehoda se obešla bez zranění a provedená dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u řidičky negativní.

     Příčinou a veškerými okolnostmi nehody se policisté nadále zabývají.


 


Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.