Foto

Aktualizováno - Cyklista XY již třetí den bojuje o život

Konečně se podařilo ztotožnit velice vážně zraněného muže, který je stále v umělém spánku

pondělí 11. května 17:17 , aktualizace úterý 12. května 20:01

Cyklista Pátrání

Policisté již znají totožnost těžce zraněného cyklisty z Božkova:

Policisté již znají totožnost těžce zraněného cyklisty z Božkova

Policisté již znají totožnost těžce zraněného cyklisty z Božkova

13. 05. 2020, 11:49, aktualizace 13. 05. 2020, 11:53

Konečně se podařilo ztotožnit velice vážně zraněného muže, který je stále v umělém spánku

Původní článek

     Již potřetí se obracíme na veřejnost s žádostí policistů o pomoc při zjištění totožnosti cyklisty zraněného v pátek v Plzni Božkově. Od nehody uplynuly tři dny a policistům se ani přes maximální snahu stále ještě nepodařilo zjistit totožnost velice vážně zraněného muže.
     Podle informací z nemocnice je muž v umělém spánku a je stále ve velmi vážném stavu.

Poznáte tyto věci?

      Pokud poznáte oblečení, osobní věci, kolo, přilbu či brýle a víte komu patří, prosíme sdělte tyto informace policistům na linku 158.
                                                        Děkujeme

Původní článek
     V pátek odpoledne před třetí hodinou došlo v Plzni na Božkovském náměstí ke střetu osobního vozu a cyklisty. Z místa bylo hlášeno velmi vážné zranění a bezvědomí muže, takže k nehodě vyjížděly všechny záchranné složky.
     Podle svědka jel cyklista z Letkovské ulice směrem do centra a střetl se zde s vozidlem Audi A4 řízeným ženou narozenou v roce 1994, která jela přes můstek z ulice K Hrádku a odbočovala vlevo. Svědek také uvedl, že cyklista po nárazu letěl několik metrů a jeho přilba se při nárazu rozlomila.
     Cyklista při střetu utrpěl velice vážné zranění hlavy a po nutném ošetření na místě byl transportován do Fakultní nemocnice Lochotín. Řidička měla test na přítomnost alkoholu negativní, u cyklisty nebylo možné test provést ze zdravotních důvodů a byl nařízen odběr krve.
     Průběh a veškeré další okolnosti nehody policisté nyní šetří. Totožnost ani věk cyklisty do doby vydání článku zjištěn nebyl.