Aktuálně Foto

Řidička srazila chodce a pak společně spadli z vysokého srázu

Jen zázrakem oba dva tuto vážnou nehodu přežili

pondělí 9. ledna 15:56, aktualizace pondělí 9. ledna 16:44

Doprava Nehody

Partner článku – Občanské sdružení SUBVENTIO o. s.

     K velmi vážné nehodě došlo dnes v půl třetí na silnici 1806 mezi Horní Břízou a Zálužím. Řidička narozená v roce 1989, jedoucí směrem od Záluží do Horní Břízy, zřejmě nezvládla řízení a přejela do protisměru, kde srazila chodce narozeného v roce 1985. 

     Poté, co muže nabrala na předek svého vozu Citroen, pokračovala s ním dál a zřítili se z vysokého srázu, kde vozidlo cestou ještě zasáhlo vzrostlou břízu v několikametrové výšce.
     Na místě zasahovaly všechny záchranné složky, ale naštěstí nikdo z účastníků nebyl vážně zraněn. U této nehody by se dalo hovořit i o malém zázraku.

     „Oba účastníky jsme na místě ošetřili a následně transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň, muže na úrazovou ambulanci na Lochotín a ženu na chirurgii Bory.  Ani jeden z transportovaných neutrpěl vážné zranění,“ uvedl mluvčí záchranářů.


Občanské sdružení SUBVENTIO o. s.

Stali jste se obětí trestné činnosti? Nabourali Vás? Vznikla Vám škoda? Poskytujeme bezplatné poradenství osobám poškozeným na zdraví při dopravních nehodách, pracovních a jiných úrazech a obětem trestné činnosti.