Foto

Řidička "svezla" na haubně těžce opilého popeláře

Popelář seskočil přímo na kolemjedoucí auto, později nadýchal 3,24 promile

pátek 22. ledna 08:17 , aktualizace 08:54

Alkohol Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Pořádný šok zažila včera po poledni šestatřicetiletá řidička v Chudenicích. Žena jela s osobním vozem značky Renault Megane po silnici v Chudenicích, a když vyjížděla stoupání ve směru na Chlumskou, v protisměru vyjelo popelářské vozidlo.
     Právě když žena popeláře míjela, zastavili u jednoho domů a ze stupačky blíže ke středu vozovky seskočil šestatřicetiletý popelář, kterého žena nabrala na haubnu a několik metrů popovezla, než muž spadl na zem. "Operátor zvedacího zařízení se dostatečně nepřesvědčil o situaci na komunikaci a dopadl přímo na vozidlo. Na voze vznikla škoda v celkové výši asi dvacet tisíc korun, operátor utrpěl naraženiny a byl převezen k ošetření do Klatovské nemocnice.
     Policisté vyzvali řidičku k dechové zkoušce, ta byla s výsledkem negativním. Pak se dechové zkoušce podrobil i popelář, u něj byl ale výsledek pozitivní, a to 3,24 promile alkoholu v krvi,"
uvedla k nehodě mluvčí policie s tím, že případem se dále zabývají policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!