Foto

"Rocky, půjdem pa!" - pomozte pejskovi vrátit se domů

Čtyřletý kříženec čivavy se ztratil v Hořovicích

pondělí 20. května 08:51 , aktualizace 08:52

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Rocky je čtyřletý kříženec čivavy slyšící na jméno Rocky (Rokouš, Rokýn a velmi kladně reagující na povel "půjdem pa"). Zmizel nám v pátek 3. května večer ze zahrady rodinného domku v Hořovicích. V době zmizení neměl obojek, ale je čipovaný, registrovaný v národním registru a hlášen jako zmizelý.

     Rocky není kastrovaný, ale má nesestouplá varlata, váží asi 5-6 kg. Je to malý, svalnatý atlet světle plavé barvy pod krkem až do běla, jiné zbarvení nemá. U vnitřního okraje pravého ouška se mu občas objevuje tmavší skvrna na kůži o velikosti max 0,5 cm.
     Je mladý, přátelský, nekonfliktní, velmi hbitý a energický. Opravdu velmi kladný vztah má k malým dětem a velkým psům. Kontaktujeme neustále psí útulky, různé skupiny, jen aby se to rozšířilo co nejvíce. Prosím, pokud o něm někdo víte, viděli jste ho třeba u sousedů, nebo někde pobíhat, ozvěte se prosím. 

 Info na tel. 776 667 775 nebo email wodniakovanikola@seznam.cz

                                                                   Prosíme vás všechny o pomoc, děkuji Nikola


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!