Foto

Rodina i policie pátrají po Jiřině Šagátové

Nemocná žena zmizela po propuštění z nemocnice

čtvrtek 27. srpna 11:48 , aktualizace 12:02

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Rodina i policie pátrají po Jiřině Šagátové z Tachova, která měla v úterý 18. srpna odjet přes pracovní agenturu do Německa za prací. Během cesty měla žena zdravotní potíže, a tak byla převezena do nemocnice ve městě Worms, odkud byla po ošetření propuštěna, ale do zaměstnání již nedorazila. Rodinu kontaktovala naposledy v pátek 21. srpna, od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu a její mobilní telefon je vypnutý.
     Přesto, že její poslední pohyb byl zaznamenán ve městě Worms, není vyloučeno, že se vrátila zpět do České republiky.

Jiřina Šagátová

Datum narození 23.11.1970
Pátrání vyhlášeno 25.8.2020
Bydliště - okres Tachov
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Jiřina Šagátová je přibližně 170 cm vysoká, střední postavy, má zelenohnědé oči a odbarvené blond vlasy má dlouhé na ramena. Na pravé ruce má vytetovaný proužek.
     V době odchodu měla žena na sobě černé tričko, černé rifle, černé boty a menší šedou tašku přes rameno.

     V souvislosti s možnou psychickou poruchou může pohřešovaná působit zmateně a dezorientovaně. Nelze vyloučit, že by mohla být pod vlivem alkoholu.

     Tachovští kriminalisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované, aby neprodleně podali zprávu na Policii České republiky, Územní odbor Tachov – oddělení obecné kriminality, tel.: 974 337 316 – 317 nebo na linku tísňového volání 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.