Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Rodinná oslava se značně zvrhla

Matka se synem a další účastníci napadli policisty, kteří přijeli na pomoc záchranářům

18. května 2021 17:36 , aktualizace 17:37

Alkohol Napadení Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     V sobotu kolem jedenácté hodiny v noci vyjížděli záchranáři v Plzni do Lábkovy ulice 63 k případu údajně opilého diabetika, který dostal před domem záchvat. Podle záchranářů byl pacient agresivní a odmítal spolupracovat. Na místo samozřejmě vyjeli i policisté a podle jejich tiskové mluvčí se zde nacházelo několik zjevně opilých osob, které se chovaly agresivně a byly hlučné. "Jednalo se o dva muže a dvě ženy, všichni byli pod vlivem alkoholu, s policisty odmítali spolupracovat, nereagovali na výzvy a byli vulgární. Velmi agresivně se chovaly obě ženy, které stále vulgárně křičely a přitom se snažily napadnout jednoho ze zakročujících policistů," popsala tisková mluvčí policie.
     Agresivita celé skupiny se stále stupňovala, zvláště obě přítomné ženy na policisty nejen neustále ječely, ale pokoušely se je i podrápat nehty v obličejích, takže policisté nakonec museli přistoupit k použití donucovacích prostředků a zajištění osob.
     Policisté následně zjistili, že výtržníci odcházeli z rodinné oslavy. "Dechová zkoušky na alkohol u dvou mužů narozených v letech 1982 a 1991 i dvou žen narozených v letech 1995 a 1970 byly s pozitivním výsledkem přes jedno promile alkoholu v dechu," doplnila tisková mluvčí policie s tím, že zatímco mladší muž byl transportován do nemocnice, zbylá trojice byla k vystřízlivění transportována na záchytku a jejich jednáním se policie dále zabývá.

Foto ilustračníAlfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.