Video

Muž vyhodil svou přítelkyni z okna

Muž je obviněn ze zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí a hrozí mu osm let

pondělí 13. ledna 16:39 , aktualizace 18:12

Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     
     Na začátku tohoto roku byla do nemocnice v Chebu přivezena zraněná žena, která lékaři oznámila, že ji její devětatřicetiletý přítel vyhodil z okna. Nemocnice samozřejmě vše okamžitě oznámila policii.

     Policisté vyjeli do bytu, kde k události došlo a muže zadrželi. K čemu přesně v bytě došlo, nám pak popsal mluvčí policie: "Muž kolem páté ráno začal ženu vulgárně urážet a pak ji fyzicky napadat. Mimo jiné ji měl několikrát udeřit do oblasti hlavy. Poté ji měl natlačit k otevřenému oknu a vyhrožovat, že jí z něj vyhodí, což nakonec také učinil. Po pádu z téměř dvou metrů chtěla žena z místa uniknout, ale muž k ní došel a zavláčel jí zpět do domu. Následně mu měla sdělit, že je zraněná a potřebuje lékařské ošetření. Na to jí měl muž říct, že byt neopustí a pokud ano, tak ublíží jí i jejich společným dětem. Po několika desítkách minut měl muž zraněnou ženu nechat odejít a ta okamžitě vyhledala lékařské ošetření v chebské nemocnici."

     Policisté následně zjistili, že muž svou dvaatřicetiletou přítelkyni, se kterou žil ve společné domácnosti, týral a bil již od počátku roku 2018. Během vánočních svátků v tomto roce jí měl po další hádce sdělit, aby jejich společný byt opustila. Žena tak učinila, ovšem o den později se měla se svým přítelem usmířit a do bytu se vrátit. Po několika dnech při oslavách Nového roku se však vše vrátilo do starých kolejí, muž znovu začal ženu vulgárně urážet a opět jí fyzicky napadat, a to dokonce před dětmi. Vše vyvrcholilo výše popsaným vyhozením z okna.

     Policisté muže zadrželi, zahájili jeho trestní stíhání a obvinili ho ze spáchání zločinu týrání osoby žijící ve společném obydlí. Vyšetřovatel podal návrh na vzetí obviněného do vazby, který však soudce neakceptoval, takže muž bude vyšetřován na svobodě. Soud však muži zakázal se k ženě přiblížit. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na osm let.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…