Foto

Roman byl nalezen mrtev

Mladý muž byl dnes odpoledne nalezen v lese bez známek života

sobota 15. února 21:44 , aktualizace 21:44

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Včera jsme jménem rodiny i policie požádali veřejnost o pomoc při pátrání po mladém muži, po kterém je od středy 12. února vedeno pátrání. Podle rodiny procházel muž po rozchodu s dívkou a ztrátě zaměstnání obtížným obdobím, které těžko zvládal.

     Bohužel dnes odpoledne byl mladý muž nalezen v lese bez známek života. Jak muž zemřel nebudeme s ohledem na rodinu zveřejňovat, ale vše  zatím ukazuje na to, že zemřel vlastní rukou. Místo nálezu těla zajistila policie, na místo dorazil výjezd kriminální policie a následně i koroner. Policie uvedla, že je nařízena soudní pitva.

Roman ....

Datum narození ....1992
Pátrání vyhlášeno ....
Bydliště - okres ....
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Roman .... je asi 175 až 180 cm vysoký, střední postavy, má hnědé oči, krátce střižené hnědé vlasy a nosí bradku. Kolem předloktí pravé ruky má výrazné tetování. Pohřešovaný měl mít naposledy na sobě modrou zimní bundu, černé kalhoty a modré botasky.
     Pohybovat by se měl osobním vozidlem značky Audi A4 RZ: .... barvy stříbrné metalízy.

     Tachovští kriminalisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešovaného, aby neprodleně podali zprávu na Policii České republiky, Územní odbor Tachov – služba kriminální policie a vyšetřování, tel.: 974 337 316 – 317 nebo na linku tísňového volání 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.