Foto Video

Utíkající muž za sebou nechával stopu krve

Ze žárlivosti vybil okna u přítelkyně doma, skončil v nemocnici

22. listopadu 2019 14:30 , aktualizace 15:51

Cizinci

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     O pořádný rozruch se ve středu kolem deváté hodiny večer postaral mladý muž v Kreuzmannově ulici 5 v Plzni. Muž, podle našich informací slovenský Rom, zde přišel do bytu stejně staré ženy a pohádal se nejen s ní, ale i s dalšími osobami v bytě. Příčinou hádky měla údajně být žárlivost.
     V průběhu hádky muž začal naprosto nepochopitelně řádit a v bytě pěstmi rozbil několik oken. Při tom se pořezal na rukou a silně krvácející vyběhl z bytu. 
     Na místo vyjeli policisté i záchranáři, muž byl nalezen několik desítek metrů od domu a po ošetření byl transportován na chirurgickou ambulanci.
     "Cizinec narozený v roce 1991 v bytě poškodil celkem jedenáct okenních tabulí. Případem se dále zabýváme," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že na místě u muže nebylo možné provést dechovou zkoušku.


 


 

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.