Foto Video

Rozsáhlá pátrací akce u Plzně

Po pohřešovaném muži pátrali pomocí psů, vrtulníku i dronu

úterý 13. září 09:27 , aktualizace 10:12

Hasiči Zásahová jednotka

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera kolem čtvrté hodiny odpoledne se na policii obrátila rodina muže narozeného v roce 1992, který nedorazil do práce a podle příbuzných mohl být ve vážném ohrožení života, kvůli silným depresím.
      Na místo jeho posledního zjištěného výskytu, tedy do lesa mezi Červený Hrádek, Dýšinou a Druztovou, proto vyjeli policisté a několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů, kteří po muži začali pátrat.


     Protože byla důvodná obava o jeho život a nebylo možno zaměřit signál jeho mobilního telefonu, byli na místo povoláni i psovodi se psy vycvičenými na vyhledávání osob a nasazen byl i dron a vrtulník s termokamerou.
     Po několika hodinách pečlivého pročesávání oblasti, do kterého se zapojili i policisté z krajské zásahové jednotky na čtyřkolkách, se večer kolem osmé podařilo muže nalézt živého, musel ale být následně hospitalizovaný ve Fakultní nemocnici Plzeň.

     Shodou okolností právě včera policie vydala rady pro houbaře a návštěvníky lesů, jak se podobné situaci vyhnout:

Policie vydala varování pro houbaře

Policie vydala varování pro houbaře

12. 09. 2022, 15:37, aktualizace 13. 09. 2022, 12:16

Policisté radí jak se při houbaření vyhnout "asistenci" záchranných složek Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.