Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Rozsáhlý požár Penny v Chodově - stále aktualizujeme

Na místě zasahují desítky profesionálních i dobrovolných hasičů

6. listopadu 2022 06:55 , aktualizace 10:53

     V noci na dnešek, respektive již dnes velmi brzy ráno, došlo v Chodově na Sokolovsku k požáru prodejny Penny. Požár je rozsáhlý a zasáhl celou prodejnu, kterou zcela zničil. Oheň poškodil i několik zaparkovaných aut.


      Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Na místě zasahují desítky profesionálních i dobrovolných hasičů a je zřízena dálková doprava vody na místo požáru.

      Příčina vzniku požáru zatím známa není.

Aktualizujeme:

      Na místě jsou samozřejmě i policisté. "Dorazil výjezd kriminální policie a po zlikvidování požáru bude nasazen i pes na vyhledávání akcelerantů hoření," uvedla nám mluvčí policistů s tím, že na další informace je ještě brzy a policisté teprve zahajují šetření celé události.

     „Požár zasáhl celou prodejnu včetně zboží i střechy. V současné době máme oheň pod kontrolou, ale práce na místě budou trvat minimálně celý den. Příčinu vzniku požáru vyšetřujeme,“ uvedli nám hasiči a potvrdili, že na místě nejsou naštěstí žádné oběti. 

     V průběhu dopoledne pak tisková mluvčí policie doplnila: "Celková škoda byla odhadnuta na částku 48 milionů korun. Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu Poškozování cizí věci a případem se dále intenzivně zabývají."

Foto, video: HZS, čtenáři, Fb

 D.S.D. METAL plus

Požární ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.