Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání Video

Šílenec se sekerou se na Lochotíně dobýval na spící obyvatele domu

Vylekaní obyvatelé prosí o pomoc při vypátrání nebezpečného pachatele

26. října 2023 12:56 , aktualizace 12:58

Pátrání Vandalství

Partner článku – Alfa Tactical


     K nepochopitelnému činu došlo v úterý po deváté hodině večer v Kaznějovské ulici číslo 1 a 3 v Plzni na Lochotíně, kde zatím neznámý muž přišel k budově a prosklené vstupy obou vchodů doslova rozštípal sekerou.


     Muž poté z místa utekl, ale znovu se k domu vrátil před jedenáctou hodinou, kde mezitím správce a obyvatelé domu prostor vchodů uklidili.
     "Poznali jsme ho ze záznamů kamer, měl i stejné oblečení, takže jsme ho chtěli zadržet do příjezdu policie. Podle řeči to byl zřejmě Ukrajinec. Když viděl, že jedou policisté, podařilo se mu vysmeknout a utéct. Pronásledovali jsme ho s policisty ještě po sídlišti mezi domy, ale utekl nám někde u Studentské ulice," popsal nám jeden z obyvatel domu.

     Pachatel se ale do domu vrátil ještě jednou, po jedné hodině ráno, kdy do domu číslo 1 vnikl rozbitými dveřmi, použil výtah a naštěstí neúspěšně se pokoušel dostat do bytů ve druhém a desátém patře. 

     "Oznámení o uvedeném případu jsme přijali a nyní na něm pracují plzeňští policisté," potvrdila nám událost tisková mluvčí policie.

     "Kdyby ho někdo poznal, informujte prosím policii. Nechceme, aby se situace opakovala, příště by mohl klidně někomu ublížit," prosí obyvatelé domu.


 Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.