Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Muž vytáhl nůž na posádku auta

Policisté šetří událost, ke které došlo v Rozvadově na parkovišti

21. prosince 2022 11:48 , aktualizace 12:21

Partner článku – Alfa Tactical

     Několik čtenářů se na nás obrátilo s dotazem na varování, které se objevilo na facebookové stránce obce Rozvadova ve znění "Dnes u mě byla policie a všem občanům z Rozvadova vzkazují, kdo by potkal tohoto muže, který obtěžuje a napadá lidi nožem, aby se mu vyhnuli a hned volali 158. Je to schizofrenik a velmi nebezpečný, vyhněte se mu."
     Tato informace samozřejmě mnoho lidí vylekala a požádali nás o prověření, zda je reálná. My jsme dotaz na tuto událost položili tiskové mluvčí policie.    

     Podle tiskové mluvčí policie by se varování mělo týkat případu, který se odehrál v pondělí 12. prosince po šesté hodině ráno v Rozvadově na parkovišti. "Zde seděly dvě osoby v zaparkovaném vozidle VW Polo, ke kterým přišel muž a začal je obviňovat, že ho oslnily světly. Muž po slovní rozepři měl na posádku auta vytáhnout nůž, lidé ale okamžitě volali policii, takže agresor z místa odešel. Policisté se v současné době tímto případem zabývají a zjišťují veškeré okolnosti," uvedla tisková mluvčí policie.


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.