Rumun napadl dvě ženy

Jedna z napadených byla údajně jeho bývalá přítelkyně

9. ledna 2017 12:15, aktualizace pondělí 9. ledna 15:19

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

      V pátek 6. ledna tohoto roku vyjížděli policisté z obvodního oddělení v Klatovech na oznámený případ fyzického napadení, ke kterému mělo dojít před devatenáctou hodinou v Koldinově ulici. 

     Dle našich informací si muž původem z Rumunska měl jít pro nějaké věci ke své bývalé české přítelkyni, ta však na vydání věcí měla poněkud jiný názor a tak ji cizinec fyzicky napadl tak, že ji  udeřil pěstí do obličeje. Napadené ženě přispěchala na pomoc druhá žena, zřejmě chtěla zavolat pomoc a tak ji Rumun napadl také.

     „V Klatovech se devětatřicetiletý cizinec, který pobývá ve městě, dopustil výtržnosti na místě veřejnosti přístupném. Muž fyzicky napadl svoji bývalou přítelkyni i další ženu, která se nacházela na místě a této rozbil i mobilní telefon. Muž byl v 19.15 hodin policisty zadržen a převezen do policejní cely. Následně byl po provedení neodkladných úkonů propuštěn. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví,“ doplnila naše informace mluvčí policie.


Foto: Ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.