Banda Rumunů seřezala, zkopala a okradla muže

Útočníci se nezdráhali oběť seřezat na rušném místě v neděli v poledne

úterý 29. ledna 14:06 , aktualizace 14:11

Cizinci Loupež Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     V neděli kolem poledne došlo k přepadení muže ve Skvrňanské ulici v Plzni větší skupinou cizinců. Podle našich informací skupinu tvořili čtyři Rumuni a jeden Ukrajinec. Skupina svou oběť napadla před domem číslo 16, kde podle lidí z okolí má být černá ubytovna, tedy obyčejné byty pronajaté většímu počtu cizinců.
     Muži se na svou oběť sesypali, vůbec jim nevadilo, že útočí v nedělní poledne na poměrně frekventovaném místě a začali muže tvrdě bít.
     Útok byl velmi silný a trval dlouho, po chvíli bití na ulici totiž cizinci přepadeného muže vtáhli do chodby domu, aby na ně nebylo vidět a tam v surovém bití a kopání do již bezvládného muže ležícího na zemi pokračovali. V průběhu bití jeden z Rumunů oběti ještě odcizil peněženku s penězi a doklady.
     Na surový útok naštěstí někdo telefonicky upozornil policii a na místo vyjelo několik hlídek, které útočníky na místě zadržely a vzhledem ke stavu oběti přivolaly na místo i záchranáře. Ukázalo se také, že i přepadený muž je cizinec, dle našich informací Rumun, takže není vyloučeno, že za útokem mohou být předchozí spory, vymáhání dluhu, či třeba vydírání.
     Útočníci skončili v policejních celách a stav přepadeného byl natolik vážný, že si vyžádal hospitalizaci.           
     "Zahájili jsme trestní stíhání pěti cizinců, z nichž čtyři byli obviněni ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu ve formě spolupachatelství a jeden ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež," uvedla k případu tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační z jiné rvačky cizinců

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.