Foto

Ruského homosexuála výlet do Plzně úplně zklamal

Muž s batohem plným erotických pomůcek onanoval v tramvaji před dětmi

9. července 2018 11:32 , aktualizace 11:54

Partner článku – Delta Plzeň

     O onanii na veřejnosti píšeme poměrně často, ale tento případ je skutečně hodně perverzní.
     V sobotu v podvečer oznámil cestující na tísňovou linku městské policie, že s ním v tramvaji číslo čtyři cestuje muž, který si mlsně prohlíží děti a onanuje přitom pod batohem, který má položený na klíně.
     Na místo vyrazila hlídka, která muže nalezla a zadržela. Muž onanii nepopřel a těžko by i mohl, protože měl kalhoty speciálně upravené pro snazší přístup ke svému pohlavnímu orgánu. Na svou obranu ale uvedl, že neonanoval před dětmi, ale velice ho vzrušil krásný muž, který jel v tramvaji také a prý prostě nemohl odolat silnému volání přírody. Naprosto šokovaným strážníkům se pak také svěřil se svým trápením, že přijel z Prahy na doporučení kamaráda, že se v Plzni nachází skvělá nuda pláž, kde se scházejí gayové a on si zde chtěl sexuálně užít. Ke své smůle nuda pláž nenašel, teď ho ještě sebrala policistka, takže je z tohoto výletu úplně zklamaný.
     Strážníci muže předali kolegům od policie s podezřením na spáchání trestného činu. Policisté se pak při osobní prohlídce zadrženého nestačili divit. Muž byl vybaven vibrátory, análním kolíkem, sbírkou použitých i nepoužitých kondomů, dámskými kalhotkami a dalšími potřebami.

Foto: Plzeň

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.