Foto Video

Americká třída v Plzni se opět stala místem hromadné rvačky cizinců

"Servalo se tady víc než deset lidí, házeli po sobě flaškama a jeden se oháněl mačetou," popsal svědek na místě

pátek 16. září 14:23 , aktualizace 14:23

Alkohol Cizinci Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci na dnešek po jedenácté hodině se hned několik lidí obrátilo na policii s tím, že se na Americké třídě u kruhového objezdu rve několik lidí a jeden z nich má kolem sebe máchat mačetou. Na místo proto okamžitě vyjelo několik hlídek policistů včetně psovodů.

     Policisté po příjezdu na Americkou třídu nalezli dvě skupiny osob, které odpovídaly popisu svědků. Jednu skupinu zajistili u McDonald´s, druhou na rohu Americké a Resslovy ulice. Ukázalo se, že se zde porvaly dvě trojice cizinců.

     "Nevím o co se hádali, asi byli všichni nalitý, ale najednou u zastávky řev, rány, začaly lítat lahve od piva a asi tam také někomu rozkopali nákup, protože tam všude zůstala rozbitá vajíčka. Pak začali přijíždět policajti, tak část těch rváčů chytili u Mekáče, to byli myslím Ukrajinci, Rumuny a nějaké Slováky chytili u Žabky na rohu a některým se podařilo utéct," popsal nám na místě svědek.

      "Na místě jsme zajistili dvě tříčlenné skupiny cizinců. Muži narození v letech 1982 až 2000, kteří se podrobili dechovým zkouškám na alkohol s výsledky od 1 do 2,5 promile," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že u jednoho z mužů byl zajištěn teleskopický obušek stříbrné barvy, který si podle všeho svědci spletli s mačetou, kterou uváděli v nahlášení události. 

     Na místo poté museli vyjet i záchranáři, kteří si do péče převzali dva muže, každého z jedné skupiny. Jeden z mužů utrpěl řezné poranění na ruce od skla, druhý měl krvácející poranění obličeje a oba byli k ošetření transportováni do nemocnice.
     Jeden ze zajištěných mužů byl k dalším úkonům převezen na policejní oddělení a policisté se případem dále zabývají.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.