Hromadná rvačka v centru Plzně

Na místě zůstali dva zranění, jeden z útočníků uprchl

úterý 2. června 14:21 , aktualizace 14:21

Napadení Záchranáři

Partner článku – Alfa Tactical

     Policisté i záchranáři museli v noci na dnešek zasahovat na rohu náměstí Republiky a Františkánské ulice v Plzni, kde došlo ke rvačce minimálně pěti osob, po které na místě zůstali dva zranění.
     Podle prvotních informací celou rvačku vyprovokovala a začala dvojice mladíků, kteří napadli skupinu o něco starších mužů. Podle svědka se poté na místě rvalo asi šest lidí najednou. Napadení při útoku utrpěli zranění, která si vyžádala ošetření a transport do nemocnice.
     "ZZS z místa transportovala 2 muže narozené v letech 1993 a 1983 do Fakultní nemocnice Plzeň s lehkým zraněním," uvedli záchranáři.
     Policisté na místě jednoho mladíka narozeného v roce 2002 zadržela, hlavnímu agresorovi se ale podařilo z místa uprchnout.
     "Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že vyšetřování je na samém počátku, probíhají výslechy a policisté zjišťují všechny okolnosti případu.
     Zjišťujeme podrobnosti a budeme aktualizovat

Foto ilustrační, stejná ulice, ale jiný incident

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.