Foto Video

Proletěl se, bohatýrsky smrk a nadýchal 1,71 promile

Silně opilý Ukrajinec vletěl s autem do výkopu na Studentské

úterý 16. července 15:44 , aktualizace 16:42

Alkohol Cizinci Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.


     O obrovském štěstí může mluvit mladý Ukrajinec, který včera kolem jedenácté hodiny večer havaroval ve Studentské ulici v Plzni.
     Mladík s vozem BMW se na křižovatku u Remusu přiřítil od Karlových Varů vysokou rychlostí, dle všeho si na poslední chvíli všiml zábran před uzavřeným úsekem a strhl bez brzdění volant vlevo, bohužel přímo do hlubokého výkopu.
     Zmíněné štěstí měl mladý řidič v tom, že jeho vůz zůstal viset ve svahu a nespadl až na dno jámy, takže se tato děsivě vypadající havárie obešla zcela bez zranění.
     Jeho dosavadní štěstí poněkud zkazil příjezd policistů, kteří zjistili, že je mladík pod silným vlivem alkoholu a ani jeho historce, že mu do cesty vběhl pes, příliš nevěřili. Mladík totiž lhal ve více věcech, podle svědka ve chvíli nehody ve voze jelo celkem asi pět mladých osob, ale po příjezdu policie řidič tvrdil, že jel sám a ostatní mladí lidé, šli pouze náhodou kolem.
     "Cizinec narozený v roce 1996 nadýchal při dechové zkoušce na alkohol 1,71 promile," uvedla tisková mluvčí policie.
     Mladík byl poté policisty převezen na odběr krve a byl mu zadržen řidičský průkaz.
     Vůz z výkopu musela vyprostit odtahová služba pomocí hydraulického kříže. Policisté se nehodou dále zabývají a mladého muže dle všeho čeká obvinění minimálně z jednoho trestného činu.

     Jedná se v krátké době již o druhý vůz, který pohltily plzeňské výkopy:

Řidička s ruským veteránem havarovala

Řidička s ruským veteránem havarovala

12. 07. 2019, 11:02, aktualizace 12. 07. 2019, 11:56

Sovětská Lada zmizela v okopu velikosti spíše pro tank


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!