Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

S autem havaroval do stromu

Zaklíněného řidiče museli z vraku vystříhat, do nemocnice ho transportoval vrtulník

31. května 2021 08:40 , aktualizace 08:50

Hasiči Nehody Záchranáři

      Včera kolem deváté hodiny ráno došlo na silnici mezi Petrovicemi u Sušice a Františkovou vsí k havárii osobního vozu. "Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič narozený v roce 1994 mezi obcemi Petrovice u Sušice a Františkova Ves na rovném úseku z dosud nezjištěných příčin vyjel vlevo mimo komunikaci, kde narazil do stromu," popsala tisková mluvčí policie.
      Na místo vyjely všechny záchranné složky a vzlétl vrtulník LZS z Líní. Profesionální hasiči za asistence dobrovolných hasičů pomocí hydraulického náčiní vyprostili zaklíněného řidiče, který byl následně z vozu přenesen na páteřové desce. Po ošetření na místě hasiči pomohli s jeho naložením do vrtulníku. "Muž s těžkým poraněním byl letecky transportován do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
     "Dechová zkouška na alkohol s ohledem na zranění řidiče nebyla provedena, byl zajištěn odběr krve," doplnila mluvčí policie s tím, že událost zůstává nadále v šetření policistu z DI Klatovy.

Foto hasiči Sušice

 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.