Foto

S autem proletěl zdí, z vraku vylezl a z místa utekl

Domažličtí dopravní policisté se opět obracejí na veřejnost a hledají svědky

5. listopadu 2020 14:16 , aktualizace 14:38

Pátrání

     Domažličtí dopravní policisté se znovu obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 22. října večer v obci Semošice. Zatím neznámý řidič po dopravní nehodě vystoupil z havarovaného vozidla a z místa dopravní nehody odjel v nezjištěném osobním vozidle pravděpodobně s polskou státní poznávací značkou směrem na Křenovy. Dopravní policisté stále pátrají po totožnosti obou řidičů a velmi rádi od vás převezmou informace.

  Svědci výše popsané události, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, 974 331 259 případně na bezplatnou tísňovou linku 158.  

Původní článek

     Ve čtvrtek 22. října kolem půl osmé večer došlo v Semošicích k velmi vážné dopravní nehodě. Zatím neznámý řidič jedoucí s vozidlem tovární značky Fiat Stilo ve směru od obce Horšovský Týn nepřizpůsobil rychlost povaze a stavu vozovky a při průjezdu pravotočivou zatáčkou přejel do protisměru, kde dostal smyk. 
     Vozidlo vyletělo mimo komunikaci, kde prorazilo zděnou zeď domu, poté se odrazilo do prostoru mezi jiným domem a krajnicí, kde se převrátilo a nakonec zůstalo ležet na střeše ve vjezdu do dalšího domu. Řidič po dopravní nehodě z místa utekl a pak odjel v jiném autě směrem na obec Křenovy. 
     K nehodě jako první vyjížděli hasiči z Horšovského Týna, protože podle prvních informací se mělo jednat i o požár vozu. To se však na místě nepotvrdilo, takže hasiči provedli protipožární opatření a po dohodě s velitelem zásahu se horšovskotýnská jednotka vrátila na svoji základnu. Na místě dále zasahovali hasiči z HZS Staňkov.
     Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích, zjišťují totožnost neznámého řidiče a samozřejmě po něm pátrají. 

Foto PČR a HZS