Foto

S autem se mladík kutálel po poli

Pro nepozornost skončil v nemocnici

14. srpna 2018 08:45 , aktualizace 10:51

Nehody

Partner článku – Mraknet

     K dopravní nehodě na silnici mezi Chrastavicemi a Radonicemi došlo včera před čtvrtou hodinou odpoledne. 
     Řidič osobního automobilu Škoda Fabia jedoucí ve směru od obce Chrastavice na obec Radonice se při jízdě plně nevěnoval řízení a nesledoval situaci v provozu, při projíždění mírné levotočivé zatáčky vjel na pravý okraj komunikace a vyjel vpravo mimo silnici, kde narazil do směrového sloupku. Poté strhl řízení vozidla vlevo, přejel k levému okraji silnice, kde vyjel vlevo do silničního příkopu,ve kterém narazil do kmenu ovocného stromu a poté se na přilehlém poli několikrát s vozidlem přetočil přes střechu.
     "Devatenáctiletý řidič uvedl, že při projíždění levotočivé zatáčky sledoval otáčky svého vozidla z důvodu řazení na jiný rychlostní stupeň. Alkohol byl u řidiče vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Škoda na osobním automobilu Škoda Fabia byla vyčíslena na 50 tisíc korun. Na kmenu stromu a směrovém sloupu vznikla škoda ve výši 2 tisíce korun," popsala tisková mluvčí policie. 
     Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidiče, který byl z místa dopravní nehody odvezen k ošetření do domažlické nemocnice.

     Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto: PČRMraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.