Foto

S autem skončila na střeše

Při míjení se s protijedoucím vozem řidička strhla řízení a havarovala

4. listopadu 2020 18:27 , aktualizace 18:29

Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes po páté hodině odpoledne došlo nedaleko Božkova k havárii osobního vozu, který se převrátil mimo silnici na střechu.
     "Řidička vozu Renault narozená v roce 1991 jela od Božkova směrem k Červenému Hrádku a když se míjela s protijedoucím vozidlem, strhla řízení doprava. Následkem toho vyjela mimo komunikaci a střetla se s betonovým můstkem," popsala tisková mluvčí policie.
      Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a zraněnou řidičku si do péče převzali záchranáři.
      "Zzs z místa nehody transportovala ženu při vědomí s lehčími zraněními do Fakultní nemocnice na urgentní příjem," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
      Dechová zkouška na alkohol u řidičky byla provedena s negativním výsledkem, přesnou příčinu havárie policisté dále šetří. Škoda byla předběžně odhadnuta na 120 tisíc korun.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.