Foto

S dodávkou přejel do protisměru

Při čelním střetu vozů byli zraněni tři lidé

pátek 22. října 08:43 , aktualizace 08:43

Nehody

Partner článku – Klimahome

     Včera v půl desáté dopoledne hodin došlo na silnici mezi Hlubokou a Loučimí na Domažlicku k dopravní nehodě, při které se čelně střetly dva vozy. "Sedmadvacetiletý řidič při řízení vozidla Volkswagen Transporter ve směru jízdy od Hluboké na Loučim přejel v pravotočivé zatáčce do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem Škoda Fabia, jehož dvaadvacetiletý řidič jel ve směru jízdy na obec Hluboká," popsala tisková mluvčí policie.
     Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče vozidla Volkswagen i jeho spolujezdce a také ke zranění řidiče vozidla Fabia. Dechové zkoušky na alkohol provedené u řidičů byly s negativními výsledky. "Při dopravní nehodě vznikla na vozidle Volkswagen škoda 150 tisíc korun, na vozidle Fabia 30 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích," doplnila mluvčí policie.

Foto PČR

 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.