Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Babča s vnučkou či protřelé zlodějky?

S kradenou kartou vyrazily na nákup do Ráje kuřáků - poznáte je?

15. října 2019 16:08 , aktualizace 16:17

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Zřejmě ve víru zábavy si muž zapomněl v noci z pátku na sobotu 21. září v jednom z plzeňských podniků hlídat kapsy a tak mezi třetí a půl pátou ráno přišel o platební kartu.
     Tou si jen chvíli po půl páté pomocí bezkontaktní platby nakoupily v Ráji kuřáků na Americké třídě dvě zatím neznámé ženy.
     Policisté vedou prověřování tohoto případu, kde je dáno podezření ze spáchání přečinů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu v předmětném obchodě, na kterých jsou zachyceny obě podezřelé ženy.
     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat ženy zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.