Foto Video

"Dej sem peníze nebo tě zabiju!"

S nožem v ruce přepadl prodavačku ve večerce

31. prosince 2020 13:10 , aktualizace 13:21

Loupež Pátrání

Partner článku – TUEBOR General Security

     Kriminalisté se od středy 23. prosince intenzivně zabývají případem loupeže, ke kterému došlo týž den před sedmou hodinou ranní ve Žluticích.
     "V ranních hodinách vstoupil neznámý muž do místní prodejny potravin a s nožem v ruce přistoupil za prodejní pult k obsluze. Následně se slovy Dej mi peníze nebo tě zabiju, donutil ženu k vydání finanční hotovosti. Poté, co mu otevřela pokladnu, vzal z ní několik tisíc korun, které si vložil do igelitové tašky a z místa odešel," popsala tisková mluvčí policie.

     Pachatelovo jednání zachytila bezpečnostní kamera, z jejíhož záznamu vyplývá, že by se mělo jednat o muže ve věku kolem dvaceti let se zhruba 172 cm vysokou hubenou postavou. Muž měl hnědé oči a krátké hnědé vlasy, na sobě měl modrou mikinu s bílými pruhy, tmavě modré kalhoty, přes hlavu kapuci a na ústech tmavou látkovou roušku.

     Pokud muže na záběrech poznáváte, nebo máte jakékoliv informace týkající se tohoto případu, volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.
     Můžete tak přispět kriminalistům k objasnění tohoto případu a za Vaší spolupráci policisté předem děkují.


 


TUEBOR General Security

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost